Omega Legends İndirin ve PC&Mac ile Bilgisayarınızda Oynayın

Featured com.igg .android.omegalegends
0/5 No votes
Developer
IGG.COM
--

Omega Legends İndirin ve PC&Mac ile Bilgisayarınızda Oynayın

Omega Legends İndirin ve PC&Mac ile Bilgisayarınızda Oynayın

Report this app

Omega Legends İndirin ve PC&Mac ile Bilgisayarınızda Oynayın

Kahramanını Seç, Maçı Kazan, Bir Efsane Ol

Omega Legends, IGG.COM tarafından geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya Mac’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur.

Lords Mobile, Fetih 2 ve Castle Clash gibi oyunlarla tanıdığımız IGG stüdyosu bu kez yeni nesil bir Battle Royale oyunu ile karşımıza çıkıyor. iOS ve Android için geliştirilen Omega Legends, yakın gelecekte geçiyor ve “”Ω”” adında bir oyunun son derece popüler olduğu bir dünyayı konu alıyor. Bu oyuna katılmak için kahramanınızı seçiyor, ona çeşitli ekipmanlar veriyor ve farklı oyun modlarında şansını denemesi için onu arenaya gönderiyorsunuz. Bu modlardan ilki bilim kurgu temalı bir Battle Royale oyunu: Devasa bir adada hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyorsunuz.

Ancak Battle Royale tek seçeneğiniz değil: Omega Legends, aynı zamanda “Gizli Operasyon” adında bir oyun moduna daha sahip. Bu modda gizli kalmanız ve gölgelerden saldırmanız gerekiyor, zira herkes tek bir darbeyle ölebiliyor! Siz oynamaya devam ettikçe oyun alanı değişebiliyor ve taktiklerinizi buna uygun şekilde belirlemeniz gerekiyor. Her kahramanın farklı yetenekleri var ve her birini çeşitli ekipmanlarla daha da güçlendirebiliyorsunuz: Bu oyunda yer altına mayın döşemek bile mümkün! Oyun tarzınıza uyum gösterebilen kahramanları, kelimenin tam anlamıyla yok edilebilen oyun alanı ve ekipman çeşitliliği ile Omega Legends Battle Royale türünü seven herkesin denemesi gereken bir oyun.

How to Download and Play On
Omega Legends PC?

 • Download and install BlueStacks on your PC
 • Complete Google sign-in to access the Play Store, or do it later
 • Look for
  Omega Legends in the search bar at the top right corner
 • Click to install
  Omega Legends from the search results
 • Complete Google sign-in (if you skipped step 2) to install
  Omega Legends
 • Click the
  Omega Legends icon on the home screen to start playing